
If you are interested in making better food choices, who better to go to the grocery store with you than your favorite Nutritionist!? The grocery store makes for an excellent classroom!
Deborah will provide aisle-by-aisle advice about how to make grocery shopping a faster, healthier, and more budget-friendly experience. She will meet at your favorite supermarket and take it from there!
(Available within NY/NJ Tri-State areas)
Prices start at $250 and up!
Price depends on headcount and location.